Назад до всіх публікацій

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив приміщення МВЦ

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 12 травня 2023 завітав до Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва та звершив Чин освячення приміщення центру.

МВЦ Музею історію міста Києва — важливе місце для киян та усіх гостей столиці, адже саме тут вирує мистецьке життя міста, презентують важливі історичні проєкти, відбуваються значущі культурні заходи та зберігається памʼять про наше минуле. Останнім часом МВЦ став справжнім майданчиком для міжкультурного та міжрелігійного діалогу.

На запрошення Музею Предстоятель ПЦУ завітав до МВЦ та освятив приміщення. Після освячення Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх із словом, в якому побажав керівництву та співробітникам здоров’я та сил у роботі на благо українського народу й з Божою допомогою долати труднощі та виклики, молився за перемогу над агресором та настання справедливого миру.

Символічним є те, що промова Блаженнішого Митрополита відбулася біля знакового експоната, барельєфа святого Архістратига Михаїла, якого ще називають небесним оборонцем України та покровителем Києва.

На завершення урочистого заходу від імені колективу слова вдячності Митрополиту Епіфанію висловила генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова: «Я невимовно вдячна Митрополиту Епіфанію за його присутність у МВЦ та його Благословення. Ми йдемо шляхом добра, любові й милосердя та у найтемніші часи зберігаємо у своїх серцях віру, прислухаючись до заповідних настанов. Уперше у стінах МВЦ пролунала молитва рідною українською мовою».

Дякуємо Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію за натхненне Благословення!

Додайте свій коментар

ukUkrainian