Відвідайте всі виставки

Виставка картин Костянтина та Світлани Шаповалових «Київська симфонія»

04 Тра 2023 - 21 Тра 2023

У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва до Дня Києва подружжя відомих художників, Костянтин та Світлана Шаповалови, презентують виставку картин «Київська симфонія».

Опис

Живописні схили Дніпра, київська історія, оповита поетичними легендами та переказами віддавна зачаровували та надихали митців на створення шедеврів. Місто живе, трансформується, бореться та ще більше захоплює й наших сучасників. Художники продовжують так само натхненно, як і їхні попередники, зображати Київ на своїх полотнах.

Виставка живопису «Київська симфонія» — це присвята незламному місту. Надзвичайно символічно представити виставку відомих київських художників Костянтина та Світлани Шаповалових напередодні дня міста Києва, адже що не кожна їх робота – маніфест захоплення нашою столицею мовою живопису.
Виставка увібрала 50 живописних краєвидів Києва: різнобарвні парки, мальовничі закутки звивистих вуличок, затишні дворики та тихі передмістя. «Київську симфонію» представлять публіці вперше.
«Музей історії міста Києва володіє найбільшою колекцією пейзажів Києва в Україні, а відтак і у світі, і налічує вона близько 2000 живописних та 7000 графічних робіт. Ми невимовно щасливі, що деякі роботи Костянтина та Світлани Шаповалових доповнять нашу київську колекцію та займуть гідне місце серед інших знаменитих полотен», — розповідає генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.
В останній день виставки відбудеться благодійний аукціон декількох робіт з виставки «Київська симфонія» на підтримку Музею.

Про художників:

Костянтин та Світлана Шаповалови — творче подружжя, відомі київські художники, члени Професійної міжнародної спілки художників. Творчі здобутки митців багаті: у Костянтина налічується 30 персональних виставок, а у Світлани – 22. Їхня виставка «Кримська сюїта» побувала майже у всіх куточках нашої країни, стверджуючи, що Крим — це Україна. Художники працюють у стилі реалізм і їхня творчість з кожним роком знаходить все більше нових прихильників. Художники впізнавані унікальними стилем і манерою. Так, митці використовують чисті кольори та фактурні мазки. Роботи Шаповалових зберігаються в приватних колекціях та художніх музеях України, а також в Міжнародному благодійному фонді Святої Марії.

Подружжя Шаповалових вірить в те, що мистецтво покликане не тільки просвітлювати і надихати, але й допомагати. Тому вони є ініціаторами та організаторами щорічного благодійного аукціону колекційного живопису «Київський арт-вернісаж». Також Костянтин та Світлана Шаповалови є неодноразовими учасниками та організаторами благодійних аукціонів: 

  • «Художники — на підтримку дитячої кардіології в Україні» (2012);
  •  «Художники — на допомогу українській армії» (2014); 
  • «Художники — на допомогу інвалідам АТО» (2016);
  •  «Київський арт-вернісаж» (на підтримку сімей загиблих воїнів АТО, 2018).

Інформація

Виставка триватиме з 5 до 21 травня.

Графік роботи експозиції згідно графіку роботи МВЦ Музею історії міста Києва:

Ср.-Нд.: 12:00-19:00,
Пн-Вт.: вихідні

Каса працює з 12:00 до 18:30

Вартість вхідного квитка: 80/40 ₴ (повний/пільговий)

Презентація проєкту відбудеться 4 травня о 17:00 у закритому форматі — за запрошеннями.

Для контактів ЗМІ: Вікторія Новак +380990965811

  • Дата: 04 Тра 2023 - 21 Тра 2023
  • Місцезнаходження:вул. Богдана Хмельницького, 7 Київ, 01030
  • Тривалість:30 хв.

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian