Відвідайте всі виставки

Виставка метра української політичної карикатури – Олега Смаля.

18 Чер 2023 - 01 Сер 2023

Музей окупації Києва (філія Музею історії міста Києва) представляє виставку метра української політичної карикатури – Олега Смаля.

Опис

Відомий український карикатурист презентує свої роботи в музеї на лівому березі Києва. Автор з дошкульним гумором висвітлює російський імперіалізм, українську та міжнародну політику.

Виставлені роботи відзеркалюють події та персонажів української і міжнародної політики від часів здобуття нашою державою незалежності й до сьогодення.

Загальний настрій виставки – життєствердний. Сміх над собою відкриває перспективи самовдосконалення, сміх над ворогом дає сили для продовження щоденної боротьби. За твердженням художника, карикатура  – доволі специфічний і демократичний вид мистецтва. Ми переможемо завдяки гумору, адже те, що вже висміяне – не може бути страшним.

 

Про автора:

Олег Смаль народився в 1959 році на Волині. Закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. Працював архітектором в проектних організаціях Києва. З 1991 року професійний карикатурист (спеціалізація – політична карикатура), журналіст, ілюстратор книг. Опублікував більш ніж 15000 робіт в газетах «Дзеркало тижня», «Kyiv Post», Financial Times, на сайтах BBC, Tha Voice of America та інших.

Нині – арт-директор Муніципальної галереї мистецтв.

Інформація:

Виставка «Олег Смаль. Карикатура 2013–2023»

Коли: з 18 червня до 16 липня, середа-неділя – 11:00-18:00; понеділок-вівторок – вихідні.

Де: вулиця Дениса Антіпова. Зупинка трамваю 29 «Парк Партизанської слави».

  • Дата: 18 Чер 2023 - 01 Сер 2023
  • Місцезнаходження:м. Київ, вул. Славгородська (Парк партизанської слави)
  • Тривалість:30 хв.

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian