Відвідайте всі виставки

«Земні шляхи Небесної Сотні»

17 Січ 2024 - 25 Лют 2024

З нагоди 10-ї річниці Революції Гідності та з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв Музей історії міста Києва та Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності презентують виставку «Земні шляхи Небесної Сотні».

Виставка «Земні шляхи Небесної Сотні» про людей, які стали Героями, про те, ким вони були, та що привело їх на Майдан. А також про їх дуже різні шляхи, які перетиналися в ключові для України моменти та про те, що ці шляхи – їх усвідомлений вибір.

Вперше в одному місці відвідувачі матимуть змогу побачити велику кількість персональних речей Героїв Небесної Сотні, унікальних артефактів, зібраних з різних куточків України речі, сповнених драматичних емоцій.

Виставка розпочинається з подій, які передували Євромайдану. Хтось із Героїв був ще учасником Революції на граніті, в той час, як тринадцятеро із Небесної Сотні тоді навіть не народилися. Для багатьох поштовхом до громадської діяльності стала Помаранчева революція 2004 року. А для когось Революція Гідності виявилася першим і останнім проявом громадянської позиції.

Однак не всі Герої загинули безпосередньо під час Революції Гідності. Є й такі, хто потрапили до лав Небесної Сотні пізніше, відстоювали досягнення Майдану, чинили спротив у перші дні гібридної російської агресії.

Це люди різної національності, віку, освіти; чоловіки та жінки; географія їх походження охоплює усі регіони України, дехто із закордону; підприємці й пенсіонери, науковці, митці, студенти… Наймолодшому було 17, найстаршому – 82 роки. Їх персональні історії вимальовують узагальнений портрет України і українців нашого часу.

На виставці зокрема будуть представлені речі, надані родинами Валерія Брезденюка, Юрія Вербицького, Назарія Войтовича, Едуарда Гриневича, Устима Голоднюка, Миколи Дзявульського, Романа Гурика, Олександра Капіноса, Ігоря Костенка, Якова Зайка, Володимира Мельнічука, Людмили Шеремет, Івана Наконечного, Богдана Сольчаника, Володимира Чаплінського, Василя Сергієнка, Романа Сеника, Валерія Опанасюка.

Ознайомитися з виставкою можна з 17 січня згідно графіку роботи МВЦ:

Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні

Каса працює з 12:00 до 18:30

Вартість: 120/60 (повний/пільговий)

Місце: Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

  • Дата: 17 Січ 2024 - 25 Лют 2024
  • Місцезнаходження:Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
  • Тривалість:60 Хвилин (приблизно)

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian