Відвідайте всі виставки

Київська ялинка в Gulliver

20 Гру 2023 - 20 Січ 2024

Музей історії міста Києва, торгово-розважальний центр Gulliver та колекціонерка старовинних ялинкових прикрас Марина Лук’янова відкривають вражаючу виставку «Київська ялинка у Gulliver», яка стане першим музейним корнером у ТРЦ та яскравою різдвяною локацією у столиці! 

«Київська ялинка від XIX cт. – до сьогодення» – виставковий проєкт, що нині представлений у Музеї історії міста Києва, відкриває ще одну виставкову залу поза межами музею, а саме у ТРЦ Gulliver.

Це перший «музейний корнер» у ТРЦ, де створили унікальний виставковий простір, в якому історія злилась з атмосферою сучасного торгово-розважального центру.

Виставка розкаже справжню історію «київської ялинки», навіть в час, коли її доводилось ховати до шафи або під стіл. Ця подорож у часі стане цікавою новорічною пригодою для всієї родини, завдяки казково побудованій експозиції та унікальним експонатам, а саме: старовинним іграшкам від XІХ ст. та прикрасам, які продавались лише на експорт.

В «музейному корнері» ви зможете побачити, як виглядала «заборонена київська ялинка», а також унікальні ялинкові прикраси 20-30-х років та іграшки з різних країн світу.

Окрім того, проєкт має благодійну мету – збір коштів на потреби Благодійного фонду «Охматдит», тож частина з продажу квитків буде направлена на допомогу діткам.

Зібрана сума може стати справжнім новорічним дивом для когось, хто цього так потребує.

«Вперше ми відкриваємо виставковий зал за межами Музею у ТРЦ Gulliver, та це не лише новий крок для Музею, а й новий розділ у книзі історій київських традицій. Для нас це вихід на зустріч історії, культурі та відвідувачу. І поки основна експозиція Музею вимушено знаходиться в евакуації ми шукаємо нові форми роботи та цікаві колаборації, щоб ні на хвилину не зупинятись у нашій культурно-просвітницькій місії. Запрошуємо всіх у цю унікальну подорож у часі, яка розкриє таємниці, приховані в кожній іграшці та прикрасі», – зазначає генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

Окреме місце на виставці займатимуть різдвяні та новорічні листівки з фондів Музею історії міста Києва

На виставці «Київська ялинка в Gulliver» будуть представлені зразки ялинкових прикрас з особистої колекції Марини Лук’янової з середини ХІХ століття і до 90-х років ХХ століття. Чимало з них мають унікальну історію та є ексклюзивними.

«Українська різдвяна іграшка – це як код, визначна ознака ДНК часу. Це невід’ємна частина нашої історії, яку важливо пізнавати та досліджувати. Ми показуємо найрізноманітніші ялинкові прикраси, аби максимально занурити відвідувача в атмосферу конкретного періоду: дорадянська писанка з порцеляни та сусального золота 1907 року, перші фігурні скляні прикраси 20-х рр. ХХ ст., Святий Миколай з вати та пап’є маше 1930-х рр., іграшки українських артілей 50-60-х рр. ХХ ст., а ще дротові, картонажні, лавсанові та пластикові іграшки», – зауважує колекціонерка Марина Лук’янова. 

«У нашому ТРЦ ми обрали напрям просвітництва, і співпраця з музеями – один з важливих векторів для нас. У святковій атмосфері наші відвідувачі, окрім шопінгу, можуть відкрити щось цікаве та корисне для себе. Зараз час теплих різдвяних свят і, впевнена, перший музейний корнер з унікальними ялинками та прикрасами стануть не лише особливою прикрасою нашого комплексу, а й  локацією must visit для родин під час свят», – додала директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська. 

Куратори виставки: Катерина Боровик, Марина Лук’янова

Художник виставки: Катерина Костенко.

Партнер виставки: ТРЦ Gulliver

Графік роботи виставки:СР.-НД.: 12:00-20:00 

Вартість квитків: 120/80грн (повний/пільговий)

Місце: пл. Спортивна 1-А,  4 поверх, ТРЦ Gulliver

  • Дата: 20 Гру 2023 - 20 Січ 2024
  • Місцезнаходження:м. Київ, пл. Спортивна 1-А,  4 поверх, ТРЦ Gulliver
  • Куратори:Катерина Боровик, Марина Лук’янова 
  • Тривалість:45 хв.

Додайте свій коментар

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian