Відвідайте всі виставки

ПЕРЕПЛЕТІННЯ

19 Січ 2024 - 11 Лют 2024

ПЕРЕПЛЕТІННЯ

Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва представляє персональну виставку текстильного живопису “Переплетіння” художниці Олесі Ткаченко.

Виставка “Переплетіння” демонструє творчість київської художниці Олесі Ткаченко, яка досліджує можливості натуральних текстильних матеріалів у контексті сучасного мистецтва. Художниця використовує техніку “мокрого валяння”, що є однією із найдавніших у виготовленні текстильних виробів. Свій незвичний живопис мисткиня створює на вовняному полотні, використовуючи натуральні волокна, зокрема вовну, шовк, віскозу, льон та інші.

Виставка “Переплетіння” про взаємозв’язок усього в житті людини і у житті самої авторки. У абстрактних композиціях Олесі переплітаються відчуття, події, долі людей з мріями, фантазіями, снами та реальністю. В усіх картинах художниці простежується взаємодія кольору, фактури, площини у просторі і часі.

Роботи Олесі Ткаченко – це також про затишок і тепло, про тактильність і приємні дотики, про відчуття спокою і дому.

«У світі моїх картин, кожна лінія – це розповідь, а кожен відтінок – це емоція, де всі вони переплітаються, надаючи життю різноманіття відчуттів! Використання кольору та фактур у моїх творах є відображенням моєї душі та власного життєвого досвіду. Мої картини схожі на вікна, через які можна зазирнути у мій внутрішній світ. Це такий спосіб висловити свої найпотаємніші думки та почуття. Представлені твори – це немов зліпок тих щасливих станів та емоцій, які я пережила у різний час”, – розповідає художниця.

На виставці “Переплетіння” буде представлено близько 14 робіт і майже всі вони будуть експонуватися вперше. Олеся Ткаченко надає перевагу роботі з великими форматами, оскільки це дозволяє їй максимально передати свою енергію та емоції на полотно, і тим самим надихає глядачів на самопізнання, дослідження власної ідентичності та навколишнього середовища.

Про автора:

Олеся Ткаченко – член Національної спілки художників України. Має професійну мистецьку освіту – закінчила Львівську академію мистецтв. Працює у сфері живопису, дизайну, декоративно-прикладних технік, художнього текстилю. Займається викладацькою діяльністю, бере участь у художніх та дизайнерських міжнародних, національних і регіональних виставках, конкурсах, науково-методичних конференціях.

З 2014 року взяла участь у більш ніж 30 виставках і бієнале в Італії, Туреччині, Польщі та Україні.

Вибрані виставки:

· lV Всеукраїнська триєнале художнього текстилю, Київ.

· «Скифія», Міжнародна бієнале художнього текстилю, м. Івано-Франківськ.

· Перша Всеукраїнська трієнале «Абстрактне мистецтво-2022», м. Івано-Франківськ.

· Персональна виставка «Глибоко відчувала», галерея « Портал 11», Київ.

· “Від Землі – до Сонця” Всеукраїнська виставка трієнале сучасного декоративно-ужиткового мистецтва, Чернівці.

· «Fight with Art» благодійний аукціон, Краків, Польща.

· INTERNATIONAL ART SPASE, Палермо, Італія.

· «Виставка Українських митців» Рим, Італія.

Графік роботи виставки: Ср-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні. Каса працює до 18:30

Вартість квитків: 100/50 (повний/пільговий)

Місце: Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.

  • Дата: 19 Січ 2024 - 11 Лют 2024
  • Місцезнаходження:Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.
  • Тривалість:60 Хвилин (приблизно)

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian