Відвідайте всі виставки

«Прапори його усмішок, сліз та перемог»

29 Сер 2023 - 05 Гру 2023

До дня пам’яті захисників України Музей окупації Києва (філія Музею історії міста Києва) та БО «Фундація імені Дениса Антіпова» представляють виставку «Прапори його усмішок, сліз та перемог».

Музей окупації Києва та БО «Фундація імені Дениса Антіпова» презентують виставку “Прапори його усмішок, сліз та перемог”, присвячена Денису Антіпову — громадському активісту, викладачу корейської мови, лейтенанту 95 бригади ЗСУ.

77 світлин із життя Дениса розкажуть відвідувачам про його шкільні роки, навчання, любов до Південної Кореї, активну громадянську позицію та участь в акціях протесту, власну ветеранську справу та звісно його службу добровольцем у 81 ОАеМБр та 95 ОДШБр ЗСУ.

Важливі життєві моменти з життя українського воїна проілюструють у тому числі особистими речами Дениса Антіпова, які надали його батьки спеціально для цієї виставки: перший безпілотник, на якому навчався літати Денис, «словомет» з мовного Майдану, каска з Євромайдану, шматок «йолки», частинка знесеного пам’ятника Леніну, його особисті окуляри з фронту та багато іншого.

Cимволічно, що виставку присвячену Денису Антіпову презентують у Музеї окупації Києва, розташованого на вулиці його імені. Рішенням Київської міської ради вул. Славгородську у Дарницькому районі м. Києва переіменовано на вул. Дениса Антіпова у 2022 р..

Про Дениса Антіпова:
Денис Антіпов народився 30 червня 1989 року в м. Івано-Франківську. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю — корейська мова та література і переклад. Неодноразово стажувався в Південній Кореї. Працював викладачем кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Навчально-наукового інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Денис займав активну громадянську позицію, тож був активним учасником Революції Гідності 2013-2014 років та Мовного майдану в 2019 році. З початком російсько-української війни в 2014 році Денис вперше пішов добровольцем до лав аеророзвідки ЗСУ. На початку березня 2022 року отримав поранення в бою поблизу м. Ізюму, проте повернувся на фронт попри те, що ще не відновився від наслідків отриманих травм.  Загинув 11 травня 2022 року поблизу с. Довгеньке на Харківщині в результаті артилерійського обстрілу. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Cпіворганізатор: БО «Фундація імені Дениса Антіпова»
Виставка доступна для перегляду з 29 серпня по 5 грудня за графіком роботи
Музею окупації Києва: Ср.-Нд.: 11:00-18:00, Пн-Вт.: вихідні
Вхід вільний
Каса працює з 11:00 до 17:30
Телефон (044) 563 30 06

 

  • Дата: 29 Сер 2023 - 05 Гру 2023
  • Місцезнаходження:Музей окупації Києва, вул. Дениса Антіпова
  • Куратори:БО «Фундація імені Дениса Антіпова»
  • Тривалість:30

Додайте свій коментар

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian