Відвідайте всі виставки

«Іменем твоїм». Виставка аналогової графіки Надії Харт

01 Тра 2023 - 31 Тра 2023

Запрошуємо відвідати виставку сучасної київської художниці Надії Харт, яка за мотивами фотографій створює неймовірні графічні роботи. Мисткиня естетизує до дрібниць творчий процес, це стосується і підбору матеріалів, і композиційної гармонії; та з графічною точністю передає характер героїв своїх робіт.

«Іменем твоїм» – це серія портретів, присвячена культурним діячам періоду Розстріляного відродження та шістдесятницького руху опору. Роботи були створені протягом 2022-2023 рр. як реакція на російські воєнні злочини проти української культури. Художниця пояснила, що руйнування та обкрадання музеїв росіянами повертають нас до історій минулого, де це все вже відбувалось.

«Кожен портрет – це частинка любові до української культури, пам’ять про цінності, які обстоювали ці митці, а також захоплення нашими людьми. Мені хотілось відтворити їх у розквіті своєї краси та молодості, передати кожну деталь їхніх облич, які не могли зобразити їхні старі чорно-білі світлини», – наголошує Надія Харт.

До серії увійшли портрети Валер‘яна Підмогильного, Майка Йогансена, Леся Курбаса, Василя Стуса, Алли Горської, Любові Панченко та багатьох інших представників нашої культури, що так чи інакше стали жертвами політики Кремля. Своїми роботами художниця не лише звертається до значимості окремих постатей, але й спонукає замислитися над темою зв’язку поколінь.

  • Дата: 01 Тра 2023 - 31 Тра 2023
  • Місцезнаходження:Музей шістдесятництва (вул. Олеся Гончара, 33, Київ, 01034)
  • Куратори:Галина Почверук
  • Тривалість:30

Додайте свій коментар

Made with love by TOP PROJECT LLC © 2023. All Rights Reserved
Privacy Policy / Terms of Use

ukUkrainian